COMFORT Systemy Zabudowy Wnętrz

Zabudowa wnętrz, szafy , garderoby, wnęki , biura

Meble kuchenne

Kuchnia to królestwo każdego domu.
W niej skupia się życie rodzinne.
Powstaje wiele katalogów prezentujących różne możliwości zagospodarowania i urządzenia kuchni. Jednak często chcąc kupić gotowy zestaw, zastanawiamy się tylko czy ma to być kuchnia tradycyjna, czy może nowoczesna i bardzo kolorowa. Zapominamy zastanowić się jak ustawić szafki i urządzenia, by praca była wygodna i bezpieczna. A przecież wygoda i ergonomia, a następnie dopiero wygląd decydują o tym, czy dobrze się czujemy w naszej kuchni, czy jest ona komfortowa.
Kuchnia powinna odzwierciedlać nasze zwyczaje i upodobania. Dlatego razem z Tobą, krok po kroku zagospodarujemy jej każdy centymetr. Stworzymy kuchnie Twoich marzeń!
Stylizowane przez nas meble kuchenne powstają przy współpracy z firmami:
KONCEPT – firma ta zaopatruje nas w płyty wiórowe o grubości 18 i 10 mm o bardzo szerokiej gamie 200 kolorów
SŁAWPOL DREWPOL - dostawcami frontów drewnianych, wystepujących w ok. 20 kolorach. Kolejni dostawcy fontów to:
MAGURA BRW ALPO - fronty ich występują w ok. 30 kolorach.
BLUM HETTICH FGV - dzięki tym firmom możemy w naszych meblach zastosować najnowocześniejsze systemy drzwi uchylnych, zawiasów, szuflad.
KELOGEN HALOGEN LIGHT TECH - firmą gwarantującą oświetlenie właściwe do Twojego wnętrza.
NOMET GAMET - w tworzeniu atmosfery wnętrza ważny jest każdy detal te firmy o to zadbają.
TEKA DEANTE CANDY - szafki kuchenne są tylko tłem dla urządzeń i sprzętów, bez nich w kuchni nie byłoby życia. Dzięki tym producentom w kuchni zagości nowoczesność.
Proponowane zestawy są wyposażone w najnowsze rozwiązania techniczne oraz sprzęt AGD. Jednak wybór ostateczny producenta sprzętu należeć będzie do Ciebie.